Schodnia — niezastąpiony element przy każdej budowie

Schodnie budowlane

Z biegiem czasu i rozwojem budownictwa, a także usprawnianiem procesów przemysłowych, sprawa przemieszczania się pomiędzy miejscami pracy na placach budowy stała się bardzo ważna. Kwestia bezpieczeństwa oraz ekonomii stała się bowiem kluczowa przy wykonywaniu prac. Zastosowanie tu znalazły rusztowania oraz schodnie.

”Schodnia — element rusztowania

Schodnia budowlana — sposób na szybkie przemieszczanie podczas prac budowlanych

Schodnia budowlanato sprzęt, który zapewnia taki sam ruch jak standardowe drabiny — umożliwia wykonywanie niemal wszystkich prac budowlanych na wysokości. Jednak dzięki swojej uniwersalności, schodnie systemowe wygrywają z tradycyjnymi drabinami. Mogą być bowiem używane na placach budowy, w przemyśle, pełniąc funkcję schodów magazynowych. Świetnie sprawdzą się także rzy mniej wymagających pracach,p takich jak mycie okien na wysokości. Schody tymczasowe znajdują swoje zastosowanie także różnych imprez, np. podczas meczów czy koncertów jako ułatwienie w przemieszczaniu się uczestników wydarzenia.

Produkt, jakim jest schodnia, to sprzęt bardzo łatwy w użyciu. Dzięki wykonaniu z aluminium nikt nie powinien mieć problemu w ich montażu. Jeśli jednak nie chcesz się martwić o montaż, możesz skorzystać z oferty montażu i demontażu sprzętu przez firmę wynajmującą tymczasowe schody. Konstrukcja schodni umożliwia dostęp do każdej strefy roboczej na rusztowaniach, a głębokość stopnia sprawia, że schody są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Rusztowanie i schody tymczasowe na placu budowy

Dzięki rozwiązaniu, jakim są schodnie systemowe, możliwe jest modyfikowanie schodów wedle własnych potrzeb. Powszechnym rozwiązaniem jest wykorzystywanie ich jako schody tymczasowe, które ułatwią pracę na wysokości, pozwolą wejść na inne piętro rusztowania czy skarpę. System pozwala jednak używać schodów również jako kładek bądź samodzielnych ciągów komunikacyjnych. Modułowy system tymczasowych schodów sprawia, że montaż oraz demontaż jest bardzo intuicyjny.

Konieczne jest, aby powierzchnia podłoża była utwardzona. Zwiększy to bezpieczeństwo oraz stabilność schodni i rusztowań.

Jest wiele zalet tego sprzętu. Schodnie budowlane to przede wszystkim:

  • zwiększenie bezpieczeństwaw miejscu prac oraz zabezpieczenie przed wypadkami i upadkami z wysokości
  • szybkie przemieszczanie się pomiędzy poziomami roboczymi
  • stabilność konstrukcji
  • optymalizacja prac remontowych czy budowlanych poprzez sprawne przeniesienie sprzętu w inne miejsce i jego demontaż, dzięki aluminiowej konstrukcji.

Schodnia — szybkie przemieszczenie się podczas prac budowlanych

Wynajem schodni — dlaczego warto mieć je na placu budowy?

Aby sprawnie i bezpiecznie wykonać prace budowlane, czy to w celach prywatnych, czy przy dużych inwestycjach, nie trzeba kupować całego rusztowania. Można zdecydować się na wypożyczenie takiego sprzętu. Klienci to zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Wynajem schodni to świetne rozwiązanie, aby niższym kosztem wykonać remont, a jeśli sprzęt nie będzie już potrzebny — zwrócić go do właściciela i nie martwić się jego magazynowaniem.

chodnie systemowe nie tylko są odpowiednio dostosowane do geometrii budynku, co pozwala skrócić czas przemieszczania się, ale też zapewniają bezpieczną komunikację między piętrami placu budowy. Pomagają uniknąć wypadków oraz upadków z wysokości.S Czas wynajmu schodni budowlanych można dostosować do własnych potrzeb. Nie trzeba się również martwić procesem montażu i demontażu sprzętu, gdyż można taką usługę zamówić. W ofercie wynajmu lub dzierżawy można znaleźć niemal wszystkie elementy konstrukcji, niezbędne do przeprowadzenia prac elewacyjnych domu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu schodni budowlanych oraz rusztowań. Oferta zawiera wynajem przez klienta sprzętu oraz możliwość transportu nawet na terenie całego kraju. Liczyć można także na indywidualną wycenę oraz korzystne zniżki dla stałych partnerów biznesowych. Nasz profesjonalny zespół zadba, aby każdy klient otrzymał odpowiedzi na zadane pytania i był zadowolony ze współpracy z nami. Więcej szczegółów znajdziesz pod adresem :https://www.ekspres-rusztowania.pl/

Powiązane artykuły

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00

ul. Myśliborska 53,
03-128 Warszawa
NIP: 701-044-74-04,
REGON: 360032892
tel. 600 795 462 lub 666 555 249
ekspresrusztowania@gmail.com

Mapa

Dodatkowe lokalizacje

Łódź- ul. Wydawnicza 5
Grójec - ul. Przemysłowa 3
Wołomin - ul. Ignacego Łukasiewicza 6
Wyszków - ul. Leśna 40
Mińsk Mazowiecki - ul.Gen.Sosnkowskiego 81
Ciechanów - ul. Śmiecińska 17

O nas
Rusztowanie warszawskie
Nasze realizacje