Cennik dzierżawy rusztowania warszawskiego

To rusztowania kolumnowe łączone czopowo, które charakteryzuje łatwy i szybki montaż oraz transport. Najczęściej stosowane są w przypadku prac remontowo budowlanych na niewielkich wysokościach. Pionowe rury nośne, połączone ze sobą cieńszymi rurami tworzą moduł. Oferujemy wynajem rusztowań warszawskich w Warszawie, Łodzi i okolicach w konkurencyjnych cenach.

Rusztowania warszawskie - na życzenie klienta zapewniamy:

  •  – wynajem,
  •  – transport,
  •  – montaż,
  •  – demontaż,

na terenie całego województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Posiadamy uprawniony zespół do stawiania i demontażu rusztowań.

Dostarczymy na Państwa budowę odpowiednią ilość rusztowań warszawskich we wskazane miejsce na wcześniej ustalony termin.

Ramy rusztowania warszawskiego

Rusztowanie warszawskie przeznaczone jest wszelakich prac budowlanych takich jak malowanie, tynkowanie, prace malarskie czy instalacyjne. Ocynkowana rama sprawia, że nadają się do użytkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania warszawskie:

  •   - posiadają prostą konstrukcję,
  •   - są szybkie w montażu i demontażu,
  •   - mają bezśrubowy system montażu - połączenie czopowe (czop - tuleja), które uniemożliwia popełnienie błędów w montażu (nie ma obawy o niebezpieczne niedokręcenie śrub),
  •   - posiadają kółka ułatwiające przemieszczanie rusztowania.

Rusztowanie warszawskie od Ekspres - Rusztowania

Jesteśmy firmą działającą na rynku już wiele lat. Specjalizujemy się w wynajmie i dzierżawie różnego rodzaju rusztowań (rusztowania elewacyjne, rusztowania aluminiowe, rusztowania włoskie goffi). Zapewniamy transport oraz montaż na terenie budowy (po uzgodnieniu). Wybierając nasze rusztowania masz gwarancję stabilności pracy i bezpieczeństwa. Pracownicy budowlani swobodnie mogą się po nim poruszać, bez konieczności ciągłego przemieszczania.

Rusztowania warszawskie to niezbędny element każdego remontu czy budowy!

Codziennie dostarczamy nasze rusztowania warszawskie na teren budowy czy do prywatnych domów. Dlatego też dostosujemy się do potrzeb klienta, tak by zamówione rusztowanie warszawskie dotarło na wyznaczony czas na plac budowy. Nie wiesz ja dobrać ilość elementów rusztowania warszawskiego - zadzwoń! Pomożemy dobrać ilość segmentów, podesty i niezbędne elementy, tak by z łatwością rozpocząć pracę.

Wynajem rusztowań Wołomin i nie tylko- rzetelność świadczonych usług

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, ale także w sąsiednich miejscowościach takich jak Wołomin, Wyszków, Mińsk Mazowiecki, Łódź, Legionowo, Grójec, Ciechanów i na terenie całego kraju. We wszystkich tych miejscowością nasi doradcy służą fachową pomocą na temat wykonywanych usług. Nasze ogromne doświadczenie pozwala na pełen profesjonalizm świadczonych usług. Jako solidna firma od samego początku i na każdym etapie usługi jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wynajem rusztowań Wołomin (oraz pozostałe miejscowości) jest szczegółowo określony a brak ukrytych kosztów jasno i klarownie pozwala na wstępną wycenę usługi.

Jeśli potrzebują Państwo wynajmu lub dzierżawy rusztowania zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego.

Cennik

Przedstawiamy stawki orientacyjne - rusztowania warszawskie

Element Cena za 1 szt. / 1 dobę
ramka 160×70 1,00 zł
półramka 80×70 1,00 zł
podest roboczy 160×50 4,00 zł
podest roboczy 160×30 2,00 zł
podstawa śrubowa 4,00 zł
poręcz 1,60 zł
kółko 4,00 zł
drabinka 1,60 zł

 

  • Opłata za transport lub wydanie / przyjęcie ustalana jest indywidualnie.
  • Podane ceny są cenami netto.

Oferta

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00

ul. Myśliborska 53,
03-128 Warszawa
NIP: 701-044-74-04,
REGON: 360032892
tel. 600 795 462 lub 666 555 249
ekspresrusztowania@gmail.com

Mapa

Dodatkowe lokalizacje

Łódź- ul. Wydawnicza 5
Grójec - ul. Przemysłowa 3
Wołomin - ul. Ignacego Łukasiewicza 6
Wyszków - ul. Leśna 40
Mińsk Mazowiecki - ul.Gen.Sosnkowskiego 81
Ciechanów - ul. Śmiecińska 17

O nas
Rusztowanie warszawskie
Nasze realizacje